Bianca1976
Bijdrager

Ozempic

Hoi, ik gebruik Ozempic nu 4 maanden. Begonnen met 0,25 na 4 weken 0,5 en al snel naar de 1,0. Maar toen begonnen vooral de bijwerkingen. Maagpijn, opgeblazen gevoel, misselijkheid, moe en obstipatie. Mijn dokter zegt dat het vaker voorkomt dat je er diarree van krijgt maar ik dus obstipatie. Zijn er hier meer die dit hebben? Ik moet nu meer vezels gaan eten maar daar ligt het niet aan, het is gewoon dat spul.
Wie herkent dit?
Ik ben er wel 18 kg mee afgevallen maar ook door zelf bijba niet meer te snoepen en op te letten. Mijn eetlust is echt shit want ik heb geen hongergevoel meer dus het avondeten vi d ik een ramp om te verzinnen omdat ik nergens meer trek in heb.

  • Bianca1976
    Bijdrager

    Ps: ook heb ik nog steeds een dorstgevoel terwijl mijn bloedwaardes echt goed gezakt zijn en acceptabel zijn ook. Wie heeft dit ook?

    • 6feet10
      Bijdrager

      Zie ook de al bestaande tijdlijn met Ozempic op ons forum met reeds “tig” reacties.Zo is het voor U en alle anderen die dit gebruiken makkelijker te vinden.

      Gebruik zoekbalk bovenin ons forum.

      Groet 6feet10

Je moet ingelogd zijn om een reactie op dit onderwerp te kunnen geven.